Реферат: Із реалізації Програми розвитку та функціонування російської мови та культури у м. Харкові на 2008-2012 роки в ІІ семестрі 2009-2010 н р. № з/п
Графік проведення
тематичних заходів у ЗНЗ Дзержинського району
із реалізації Програми розвитку та функціонування російської мови та культури
у м.Харкові на 2008-2012 роки в ІІ семестрі 2009-2010 н.р.
№ з/п
№ ЗНЗ
Назва заходу
Дата проведення
Час проведення
Місце проведення
(№ кабінету, актова зала та інш.)
Учасники заходу
Відповідальні
ХГ №6
Круглий стіл Чехов А.П. «Погляд з ХХІ століття»
29.01.2010
15.00
Кабінет № 17
11-а
Русак Г.П.
ХГ №6
Пастернак Б.Л. і сучасність
10.02.2010
14.00
Кабінет № 17
8-б, 11-ті
Русак Г.П.
ХГ №6
У світі казок Г.Х.Андерсена
02.04.2010
14.00
Бібліотека
5-ті класи
Русак Г.П.
Григор’єва О.О.
ХЗОШ № 22
Відвідування літературного музею
Квітень
17.04.2010
16-00
Музей
Учні, вчителі ЗНЗ
Бужор О.М.
ХЗОШ № 22
Проведення лінгвістичного КВК «Язык – к знанию ключ»
23.01.2010
14-00
Кабінет російської мови
6-а, 6-б кл.
Бужор О.М.
ХЗОШ № 22
Конференція «Російська мова в сучасному світі»
18.02.2010
14-00
Кабінет російської мови
9-а, 9-б класи
Бужор О.М.
ХЗОШ № 22
Конкурс рефератів «Новое в жизни – новое в языке»
14.04.2010
14-00
Кабінет російської мови
9-а, 9-б класи
Бужор О.М.
ХЗОШ № 22
Усний журнал «Ты обязан русской речью хорошо владеть»
13.05.2010
14-00
Кабінет російської мови
5-а класи
Бужор О.М.
ХЗОШ № 22
Конференція «Харьков – столица русской культуры в Украине»
19.03.2010
14-00
Кабінет історії
9-11 класи
Гончаренко Л.Г. , Денисенко Л.М.
ХЗОШ № 22
Відзначення Дня славянской письменности и культуры
24.05.2010
14-00
Кабінет російської мови
7-11 класи
Вчителі мови
ХСШ №29
Неделя русского языка и русской литературы
16.02.2010
15.30
Бібліотека
8-11 класи
Романеева И.В.
Щурова Т.В.
Устроева И.В.
ХСШ №29
К юбилею Ивана Бунина.«Живое слово
Ивана Бунина».
Литературно-музыкальная композиция.
18.02.2010
15.30
Бібліотека
11 класи
Устроева И.В.
кл.руководители
ХСШ №29
К 195-летию со дня рождения М.Ю.Лермонтова.
Поэтический вечер. «Печально я гляжу на наше поколение»
28.01.2010
15.30
Бібліотека
9-ті класи
Романеева И.В.
Щурова Т.В.
ХСШ №29
К 150-летию со дня рождения А.П.Чехова:
- литературная
викторина;
-театрализация рассказов А.П.Чехова;
- литературный турнир
«Творчество А.П.Чехова»
11.03-21.03.2010
15.30
Бібліотека
10-ті класи
Романеева И.В.
Щурова Т.В.
ХСШ №29
Литературная практика к
150-летию со дня рождения А.П.Чехова
«По Чеховским местам»
г.г.Ялта,Гурзуф
июнь, 2010
г.Ялта,
г.Гурзуф
9-ті класи
Романеева И.В.
ХНВК №45
Участь у ІІІ етапі Всеукраїнсь-ких олімпіад
січень-лютий 2010
За графіком ГУОН ХОДА
8-11 класи
Пишна М.Ю.
ХНВК №45
Участь у ІІ етапі МАН
лютий 2010
За графіком ГУОН ХОДА
9-11 класи
Пишна М.Ю.
ХНВК №45
Екскурсія до Санкт-Петербургу
червень 2010
5-7 класи
Ковалевська О.О.
ХНВК №45
Участь у ІІІ етапі Всеукраїнсь-ких олімпіад
січень-лютий 2010
За графіком ГУОН ХОДА
8-11 класи
Пишна М.Ю.
ХНВК №45
Участь у ІІ етапі МАН
лютий 2010
За графіком ГУОН ХОДА
9-11 класи
Пишна М.Ю.
ХНВК №45
Екскурсія до Санкт-Петербургу
червень 2010
5-7 класи
Ковалевська О.О.
ХГ № 47
Участь у роботі семінарів, науково-практичних конференцій, які проводять районний, міський та обласний відділи освіти, ХОНМІБО
Протягом
семестру
16.00
Кабінет № 24
Учителі
Вчителі рос.мови
ХГ № 47
Участь у пед’ярмарку педагогічних ідей із презинтацією методичних розробок учитель рос.мови та літератури
Січень-
лютий
Учителі
Зав.кафед-рою
ХГ № 47
Проведення круглих столів, конференцій, семінарів за участю викладачів кафедри рос.мови ХНУ ім.Каразіна
Протягом
семестру
16.00
Кабінет № 24
Учителі
Філатова І.С.
ХГ № 47
Участь у Міжнародному конкурсі «Русский медвежонок»
За планом
МУО
Учителі, учні
Вчителі рос.мови
ХГ № 47
Участь у міському конкурсі знавців рос.мови
За планом МУО
Учителі, учні
Вчителі рос.мови
ХСШ №50
Позакласний захід «Вечір сучасної поезії харківських митців»
12.02.2010
15.00
Кабінет №213
9-а, 9-б класи
Учитель української мови та літератури О.В.Пугачова
ХСШ №50
КВК «Сучасне елітарне мистецтво»
11.03.2010
14.30
Кабінет №307
9-а, 9-б класи
Учитель художньої культури Л.В.Нєвєрова
ХСШ №50
Виховна година «И помнит мир спасенный»
05.05.2010
13.35
Кабінет №205
5-а клас
Класний керівник Л.Є.Горяїнова
ХЗОШ №50
Декада російської мови
Конкурс тематичних газет
05-16.04.2010
05-16.04.2010
Постійно
ІІ поверх
1-11 класи
Тведохліб Н. В.
Конкурс юних читців
06.04.10.
14.20
Кабінет №23
Вікторина «Знатоки русского языка»
12.04.10.
14.20.
Актова зала
Конкурс «Я - поет»
14-16.04.2010
14.10.
Кабінет №23
ХЛ №89
Тиждень російської культури
з 25.01.10 по 30.01.10
15.00
Кабінет №31
5-7 класи
Гладаренко І.В.
ХЛ №89
День слов’янської писемнності
лютий 2010р.
з 9. 00
Кабінет №31
5-7 класи
Кіриченко С.В.
ХЛ №89
Постійно діюча виставка “Великое русское слово»
травень 2010 р.
з 9.00
Бібліотека
6-7 класи
Кіриченко С.В.
ХЛ№ 89
Виховний захід «В мире русской народной сказки»
березень
2010
14.00
Кабінет №31
5 клас
Осадчук О.В.
ХЛ № 89
Виховний захід «Лирика военных лет»
27 квітня 2010
15.00
Кабінет №31
6-7 класи
Осадчук О.В.
Штих О.В.
ХЛ № 89
Фестиваль « Пушкинские дни»
11 травня
15.00
Кабінет №№31,33
5-7 класи
вчителі російської мови
ХЛ № 89
У рамках Тижня творчості: «Ліцейська освіта та сучасна наука»- День російської філології
14.04.2010
15.00
Конференц-зала
9-11класи
Вчителі російської мови
ХСШ №99
Години спілкування до Міжнародного дня рідної мови
22.02.2010
14.00
Класні кімнати
1-11 класи
Калашнікова Н.Ю.
Класні керівники
ХСШ №99
Конкурс поезії «Великое русское слово»
30.04.2010
14.00
Актова зала
5-11 класи
Комова М.М.
Шевченко Т.М.
ХСШ №99
Години спілкування до дня слов’янської писемності та культури
24.05.2010
14.00
Класні кімнати
1-11 класи
Комова М.М.
Класні керівники
ХСШ 99
Конкурс поезії О.С.Пушкіна
26.05.2010
14.00
Актова зала
4-11 класи
Комова М.М.
Шевченко Т.М.
ХЗОШ №106
Беседа за круглым столом «Комическое и серьезное в творчестве А.П.Чехова»
20.01.2010
15.00
Кабінет № 31
8-мі класи
Сульдина И.Н.
ХЗОШ №106
Книжно-иллюстративная выставка «Чехов и Украина»
27.01.2010
15.00
Кабінет № 27
9-ті класи
Лыкова О.Н.
ХЗОШ №106
Конкурс чтецов «России символ белоствольный»
10.02.2010
15.00
Кабінет № 31
8-10 класи
Сульдина И.Н.,
Лыкова О.Н.
ХЗОШ №106
Литературно-музыкальная композиция «Души моей царицы» (Наталья Гончарова в судьбе А.С.Пушкина)
05.03.2010
15.00
Актова зала
10-11 класи
Сульдина И.Н.,
Лыкова О.Н.
ХЗОШ №106
Литературные чтения «Природа в произведениях русских поэтов»
07.04.2010
15.00
Кабінет № 31
5-7 класи
Сульдина И.Н.,
Лыкова О.Н.
ХСШ № 109
Предметний тиждень російської мови та літератури
15.03.10-
19.03.10
-
Предметні кабінети
5-11 класи
Учителі російської мови та літератури
ХСШ № 109
Літературна вітальня
19.02.10
15-20
Кабінет № 23
11 класи
Учителі російської мови та літератури
ХСШ № 109
Відкрите заняття літературного гуртка “Юний філолог”
07.04.10
15-15
Кабінет № 8
5 класи
Керівник гуртка
ХСШ № 109
Виставка творів російських авторів
Протягом квітня
-
Бібліотека
-
Бібліотекар
ХСШ № 109
Виставка-конкурс малюнків “У Лукоморья дуб зелёный”
11.05.10-14.05.10
-
Вестибюль школи
1-4 класи
Заступник директора з ВР
Класні керівники
ХГ №116
Конкурс знавців російської мови (підготовка
до обласного конкурсу)
03.02.2010
14.00
Кабінет № 24
8-в клас
Надточий О.С.
ХГ №116
Відзначання Міжнародного дня рідної мови
24.02.2010
14.00
Кабінет № 24
5-11 класи
Волчкова С.І.
ХГ №116
Година спілкування „Ми майбутнє твоє, Харкове!”
березень
2010
Згідно з планом Всеукраїнського семінару
4-в клас
Єлісєєва В.М.
ХГ №116
Вистава „Мама”.
18.03.2010
9:40
Актова зала
1-в клас
Волчкова С.І.
ХГ №116
Театральна вистава „Чехов сміється”.
12.03.2010
14:00
Актова зала
10-11 класи
Волчкова С.І. Гайдар О.В.
ХГ №116
Відвідування лялькового театру ім.Афанасьєва (вистави „Ревізор”, „Моя прекрасна леді”)
квітень-травень
2010
Згідно з репертуаром театру
Театр
8-9 класи
Надточий О.С.
ХГ №116
Тематична виставка у шкільній бібліотеці „Культура Харківщини”
20.04.2010
9:00-14:00
Бібліотека
1-11 класи
МихайленкоЛЛ
Страшнюк Д.Й.
ХЗОШ №117
Усний журнал «Язык мой , давай с тобой дружить»
12.03.2010
14.00
Кабінет №23
5-6 класи
Учитель російської мови та літератури Вакула Л.О.
ХЗОШ №117
Літературне змагання «Славна богатырями земля русская»
15.04.2010
15.00
Кабінет №23
7-8 класи
Учителі російської мови та літератури
Вакула Л.О., Лагієва Л.О.
ХЗОШ №117
Конкурс рефератів «Гоголь и Украина»
19.03.2010
15.00
Кабінет №33
8-9 класи
Учитель російської мови та літератури
Лагієва Л.О.
ХЗОШ №117
Літературний вечір «Любовью дорожить умейте»
12.02.2010
16.00
Актова зала
9-11 класи
Учителі російської мови та літератури
Вакула Л.О.,
Євсікова Л.І.
ХЗОШ №117
Виховна година «И помнит мир спасенный»
05.05.2010
14.00
Кабінет №23
5 клас
Учитель російської мови та літератури Вакула Л.О.
ХЗОШ №125
Как наше слово отзовется» (педагогічні читання для викладачів російської та української мов)
09.11.2010
14.20
Кабінет №17
8, 11 класи
Дьоміна М.П.
Журавльова Л.Є.
ХЗОШ №125
До 215-річчя від Дня народження О.С. Грибоєдова «Стихи вольные, легкие, разговорные». Літературна композиція
17.04.2010
14.10
Кабінет №17
9-11 класи
Дьоміна М.П.
Журавльова Л.Є.
.
ХЗОШ №125
Літературна вікторина
«И цена есть цена,
И вина есть вина,
И всегда хорошо,
Если честь спасена» (за творчістю О. Пушкіна та М.В. Гоголя)
11.05.2010
14.20
Кабінет .№17
7-8 класи
Дьоміна М.П.
Журавльова Л.Є.
ХЗОШ №125
Продовжити випуск альманаху «Язык мой – друг мой»
Протягом ІІ семестру
14.20
Кабінет №17
5-11 класи
Дьоміна М.П.
Журавльова Л.Є.
.
ХЗОШ №129
Русские традиции празднования Рождества
05.01.2010
12-00
Кабінет №12
5-7 класи
Вчителі російської мови та літератури
ХЗОШ №129
Литературная гостинная „Гоголь - великий мастер художественного слова”
17.03.2010
14-30
Кабінет №8
7-9 класи
Вчителі російської мови та літератури
ХЗОШ №129
Автобусная экскурсия по гоголевским местам
Березень 2010
Протягом дня
6 клас
Соловіченко О.О.
ХЗОШ №129
День презентации русского языка и литературы
16.04.2010
Протягом дня
Кабінети школи
5-11 класи
Вчителі російської мови та літератури
ХЗОШ №129
Конкурс чтецов «Мой Пушкин»
23.04.2010
14-30
Каб.№19
5-11 класи
Вчителі російської мови та літератури
ХЗОШ №129
День словянской письменности
14.05.2010
Протягом дня
Кабінети школи
5-11 класи
Вчителі російської мови та літератури
ХЗОШ №129
Автобусная экскурсия „Харьков литературный”
Квітень-травень
Протягом дня
5-7 класи
Класні керівники
ХЗОШ №131
Конкурс знавців російської мови «Російський чай»
17.03. 2010
13-15
Кабінет №25
5-а клас
Фалько З.В.
ХЗОШ №131
Літературна вітальня «Разом із А.П.Чеховим»
19.03. 2010
15-00
Кабінет №28
8-мі класи
Коленкіна Л.І.
ХЗОШ №131
Участь у міському конкурсі «Мій Пушкін»
Травень 2010
8-9 класи
Коленкіна Л.І.,
Нікуліна Ф.Ю.
ХЗОШ №131
Участь у святкуванні 211-ї річниці від дня народження О.С.Пушкіна
06.06. 2010
10-00
Площа поезії
8-11 класи
Коленкіна Л.І.,
Нікуліна Ф.Ю., Селюкова Т.Є.
ХЗОШ №131
Відвідування спектаклів за творами А.П.Чехова у постановці Харківських театрів
Лютий-травень 2010
Театри міста
8-11 класи
Коленкіна Л.І.,
Нікуліна Ф.Ю., Селюкова Т.Є.
ХСШ №132
Урок-аукціон «Имя прилагательное»
17.02.2010
11-55
Кабінет.№5
6-а клас
Саприкіна О.П.
ХСШ №132
Круглий стіл «Підвищення якості гуманітарної освіти при реалізації компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі»
16.03.2010
15-00
Кабінет .№3
Учителі
Гриднєва С.С.
ХСШ №132
Літературна гра «Узнайте персонаж»
( по роману М.Булгакова «Мастер и Маргарита»)
21.04.2010
10-50
Кабінет .№ 1
11-а клас
Гриднєва С.С.
ХЗОШ №135
Відвідування театру імені А.С. Пушкіна
30.01.2010
17.00
Театр імені
О.С. Пушкіна
5-11 класи
Деркач Н.В.
ХЗОШ №135
Шкільний конкурс знавців російської мови
18.02.2010
15.00
Методичний кабінет
5-11 класи
Оборонова О.В.
ХЗОШ №135
Перегляд та обговорення за круглим столом кінострічок, поставлених за творам російських класиків «Жорсткий романс», «Анна Кареніна»
19.03.2010
15.00
Бібліотека
Методичний кабінет
5-8 класи
ЛозаО.І.,
Синельникова О.М.
ХЗОШ №135
Вечір поезії В.В.Маяковського, С.О.Єсеніна
14.04.2010
16.00
Бібліотека
3-Б, 4-А класи
Лоза О.І.,
Новікова Т.О.
ХЗОШ №135
Виставка-конкурс малюнків «Моя улюблена книга написана російською мовою»
17-28.05.2010
Постійно
Фойє школи
6-8 класи
Учитель малювання,
педагог-організатор
ХЗОШ №146
Науково – практична конференція „Соціокультурний зв”язок в історичному аспекті між Україною та Росією”
26.03.2010
10.00
Методичний кабінет
Учителі української мови та літератури та російської мови та літератури
Попельнюх Л.М.
ХЗОШ №146
Практикум „Ігрова діяльність на початковому етапі навчання російської мови у 2-х класах”
25.01.2010
13.30
Кабінет .№ 28
Учителі початкових класів
Водолазька Г.Ф.
ХЗОШ №146
Лінгвістичне свято „Лексична символіка у російських прислів”ях”
19.02.2010
14.30
Актова зала
6-7 класи
Кіндякова О.П.
Агафонова Н.В.
ХЗОШ №146
Літературний вечір „Золоті сторінки російської класичної поезії ХІХ ст.”
14.04.2010
15.00
Актова зала
9-ті класи
Басова І.В.
ХЗОШ №146
Педагогічна конференція „Особливостіфункціонування російської мови в сучасній школі”
28.04.2010
14.30
Методичний кабінет
Учителі російської мови та літератури
Попельнюї Л.М.
ХЗОШ №147
Конференція «День російсько-українського єднання – річниця Переяславської Ради»
27.01.2010
14.30
Кабінет №5
8-мі класи
Бутиріна Т.В.
ХЗОШ №147
Шкільний конкурс ораторського мистецтва до Дня слов’янської писемності та культури
21.05.2010р
14.30
Кабінет №42
5-9 класи
Карєва Т.М.
ХЗОШ №147
Конкурс читців до Дня народження
О.С. Пушкіна
04.06.2010
10.00
Актова зала
1-5 класи
Кваша А.О.
ХЗОШ №147
Конкурс малюнків «Казки Пушкіна» до Дня народження О.С.Пушкіна
10.06.2010
10.00
Подвір`я школи
1-5 класи
Кваша А.О.
ХЗОШ №147
Конференція до Дня рідної мови
22.02.2010
14.30
Актова зала
9, 11 класи
Карєва Т.М.
ХЗОШ №148
Продовження роботи учнівського російськомовного театру „Буратіно”
26.02.2010
14.00
Актова зала
5- 9 класи
Дюкарева А.В.
ХЗОШ №148
Проведення круглого столу „Культурні зв’язки України і Росії”
16.03.2010
14.00
Каб № 14
11 класи
Алпатова І.В.
ХЗОШ №148
Участь учнів у міському конкурсі „Мой Пушкин”
23.04.2010
Актова зала
1-9 класи
Дюкарева А.В.
ХЗОШ №148
Виховні години „Ми - слобожани”
14.05.2010
14.05
Каб № 22
7-8 класи
Писаренко Л.К.
ХЗОШ №148
Конкурс малюнків „Герої російських казок”
17.05.2010
14.00
Актова зала
1-4 класи
Ісакова Н.Л.
ХЛ № 149
До дня пам’яті О.С. Пушкіна літературна вітальня за участю Харківської поетеси Г.С. Нікітіної
29.01.2010
14.30
Актова зала
10 клас
Камінська С.В.
ХЛ № 149
До Всесвітнього дня поезії конкурс читців творів російських поетів «Який чудовий цей світ. Подивись»
21.03.2010
14.30
Актова зала
5-8 класи
Куриленко І.В.
ХЛ № 149
Свято російської казки «Чарівний світ казки»
16.04.2010
13.00
Актова зала
1-4 класи
Шило Н.О.
ХЗОШ №150
Конкурс читців «Велике російське слово»
27.01.2010
14.00
Каб.21
5-11 класи
Макаренко Л.О.
ХЗОШ №150
Інтелектуальний марафон з російської мови
01.02.2010
14.00
Каб.21
7 класи
Макаренко Л.О.
ХЗОШ №150
Літературна вітальня «Золоте перо»
03.02.2010
14.00
Бібліотека
5-11 класи
Макаренко Л.О.
ХЗОШ №150
Літературна гра «Що? Де? Коли?»
02.02.2010
14.00
Каб.21
8 класи
Чувуріна Т.С.
ХЗОШ №150
Літературна гра з творчості О.С.Грибоєдова «Умники и умницы»
04.02.2010
14.00
Каб.40
9 класи
Козлова В.М.
ХЗОШ №150
Виставка газет «Великий, могучий и правдивый русский язык»
06.02.2010
Протягом дня
Вестибюль
5-11 класи
Макаренко Л.о.
ХЗОШ №150
Подорож «Казками Олександра Пушкіна»
10.02.2010
13.00
Актова зала
5-7 класи
Макаренко Л.О.
ХЗОШ №150
Літературне свято «Здравствуй, Пушкін!»
17.02.2010
14.00
Актова зала
5-11 класи
Макаренко Л.О.
ХЗОШ №150
Тиждень дитячої книги
15.03-19.03.2010
-
бібліотека
1-11 класи
Гуцу І.М.
ХЗОШ №150
«Парад літературних героїв»
17.03.2010
14.00
Бібліотека
5-7 класи
Гуцу І.М.
Макаренко Л.О.
ХЗОШ №150
Читацька конференція «Сторінками любовної лірики ХІХ, ХХ ст.»
16.03.2010
15.00
Бібліотека
10-11 класи
Чувуріна Т.С.
Макаренко Л.О.
Гуцу І.М.
ХЗОШ №154
Круглий стол «Роль русского языка в Восточной Украине»
02.02.2010
14.30
Каб.34
11-ті класи
Парахненко С.М.
Чархукян А.Р.
ХЗОШ №154
Презентация «Хранитель сокровищ русского языка» (о В.И.Дале)
18.03.2010
14.00
Каб.34
5-6 класи
Парахненко С.М.
ХЗОШ №154
Экскурсия в Художественный музей «Русская литература в живописи»
05.06.2010
10.00
Художній музей
8 клас
Климова Л.В.
Парахненко С.М.
ХЗОШ №154
Заседание методического объединения «О роли учителей-филологов в формировании мотивации при изучении русского языка и литературы»
15.04.2010
15.00
Каб.34
Учителі-філологи
Парахненко С.М.
ХЗОШ №159
Тиждень російської мови та літератури
25.01.2010-
29.01.2010
14.10
Зала поезії, навчальні кабінети
5-11 класи
Чурахіна С.М.
ХЗОШ №159
Літературний вечір, присвячений С. Єсеніну
28.01.2010
14.10
Актова зала
9-11 класи
Цибіна З.І.
ХЗОШ №159
Конкурс «Мій Пушкін»
06.04.2010
14.10
Бібліотека
9-11 класи
Чурахіна С.М.
Цибіна З.І.
ХЗОШ №159
Тиждень російської книги
01.02.2010-
05.02.2010
12.00-14.00
Бібліотека
1-11 класи
Вчителі російської мови та літератури ;
Нгуен Л.В.
ХЗОШ №159
Конкурс «Мій родовід»
14.02.2010
14.10
Кабінет
№ 30
5-9 класи
Борисюк Г.М.
Капанадзе М.Г
Алексєєва Н.М.
ХНВК № 169
Конкурс творчих робіт учнів (вірші, твори, есе)
05-09.04.2010
15.00
ХНВК № 169
5-10 класи
Ковінько Л.М.,
Мозгова В.Є.
ХНВК № 169
Інсценування за оповіданням А.П. Чехова
12-14.04.2010
14.00
ХНВК № 169
6-8 класи
Ковінько Л.М.,
Мозгова В.Є.
ХНВК № 169
Конкурс газет, присвячений 150-річчю від дня народження Чехова А.П.
Січень 2010
Протягом дня
ХНВК № 169
6-10 класи
Ковінько Л.М.,
Мозгова В.Є.
ХНВК № 169
Екскурсія по гоголівських місцям
Травень-червень 2010
Полтавська область
8-9 класи
Ковінько Л.М.
ХНВК № 169
Семінар для учнів «Письменники Харківщини»
Березень 2010
Обласна бібліотека
9-11 класи
Гісцева Н.Д.,
Мозгова В.Є.
ХНВК № 169
Нетрадиційні уроки разом з обласною бібліотекою для дітей
Лютий-квітень
ХНВК № 169, обласна бібліотека
7-11 класи
Ковінько Л.М.,
Мозгова В.Є.,
Булахова Л.М.
ХЗОШ № 176
Вікторина знавців російських казок
21.01.2010
11.00
Актова зала
2-4 класи
Педагоги-організатори
ХЗОШ № 176
Конкурс інсценованої російської казки
25.02.2010
11.00
Актова зала
2-4 класи
Класні керівники
Педагоги-організатори
ХЗОШ № 176
Конкурс читців віршів О.С. Пушкіна
28.01.2010
11.00
Актова зала
3-4 класи
Класні керівники
Педагоги-організатори
ХЗОШ № 176
Конкурс малюнків « Мої улюблені російські казки»
17.03.2010
12.00
Шкільний вестибюль
1-4 класи
Педагоги-організатори
ХЗОШ № 176
« Музична вітальня» Знайомство з музичними творами російських композиторів до Дня Перемоги
28.05.2010
12.00
Актова зала
1-4 класи
Педагоги-організатори
ХЗОШ № 176
Виставка малюнків до казок
О.С. Пушкіна
23.06.2010
11.00
Шкільний вестибюль
1-4класи
Класні керівники
педагоги-організатори
ХНВК № 179
Фольклорне свято «Здравствуй, судариня Масленица!»
25-26.02.2010
13.30
Кабінети
№ 1-4
1-4 класи
Класні керівники
ХНВК № 179
Виставка «Книжка, яку я читаю»
15-19.03.2010
Протягом тижня
Ігрові кімнати
1-4 класи
Федорова А.М.
ХНВК № 179
Конкурс газет «Секреты родной словесности»
14.04.2010
14.00
Фойє
1-4 класи, дошкільні групи
Класні керівники, вихователі дошкільних груп
ХНВК № 179
Тематична екскурсія до районної дитячої бібліотеки «Великий и могучий русский язык»
26.05.2010
10.00.2010
Районна дитяча бібліотека
1-4 класи
Класні керівники
ХНВК № 179
Відвідування вистав ХТДЮ
Протягом семестру
ХДТЮ
1-4 класи
Класні керівники
еще рефераты
Еще работы по разное
Реферат по разное
А когда они постепенно очищаются и выявляются в нашем благодарном воспоминании
17 Сентября 2013
Реферат по разное
Робоча навчальна програма для студентів спеціальності реклама І зв’язки з громадськістю шифр І назва спеціальності
17 Сентября 2013
Реферат по разное
Тема. Українська художня культура ХХ століття. Напрями популярної естрадної музики
17 Сентября 2013
Реферат по разное
Робоча програма навчальної дисципліни для студентів за напрямом підготовки психологія, спеціальністю „ психологія : 20. с
17 Сентября 2013